Колиба

Рекомендуючи нашу кухню, ми щиро переживаємо за вашу фігуру:

несучи великий живіт - ви несете в народ нашу рекламу!

 

Колибою називали сезонне, дерев'яне житло пастухів і лісорубів, поширене в гірських районах Карпат. У даний час з назвою "колиба" асоціюються кафе-ресторани з традиційною закарпатською та українською кухнею. Дизайн і інтер'єр колиби переплітається з місцевим колоритом, а це і вишивка, і старовинні знаряддя праці, мисливські трофеї, косички з цибулі та часнику, які вважалися оберегами і багато інших автентичних деталей.

 

Ще однією родзинкою нашого готелю, та й Пилипця в цілому, є кафе "Колиба", кінцева точка села 10 м до витягу. Шикарна панорама на гори. І найголовніше, КРАЩА кухня в Пилипці. Запорука нашого успіху полягає в тому що ми відбираємо найсвіжіші продукти, а вода для приготування наших кулінарних шедеврів використовується з джерела, яке бере початок на вершині г. Гемба. Акцент зроблений на стравах з м'яса. Також закарпатська кухня славиться домашніми сирами, особливо бринзою.

 

Кафе "Колиба" може зручно розмістити 80 гостей і задовольнити вимоги в їжі, навіть найвибагливіших гурманів!

 

МЕНЮ РЕСТОРАНА "КОЛИБА"

ВІДГУКИ ТА ЖАРТИ НАШИХ ГОСТЕЙ

goranin.com.ua (068) 469-01-14;(050) 986-18-91;(096) 918-62-87;(050) 926-55-02 Отель "ГОРЕЦ" и его преимущества располагают к отличному отдыху. Уникальное сочетание цивилизации дикой природы гарантируют незабываемы ощущения. На территории отеля работает: ресторан "Колыба"- с сотней блюд украинской, венгерской, чешской, закарпатской кухни. Русская Баня на дровах, с контрастным бассейном. Бугельный подъемник, вертолетная площадка, питомник с косулями, рыбник, детская площадка, собственный ратрак для поездок на вершины гор. Водопад "Шипот" - 750 м. от отеля. Организация экскурсий в горы и Закарпатье. Возможность принимать больших групп до 60 человек.Организация корпоративных собраний. Шикарный ("офигенный") вид из каждого номера. У НАС ВСЕГДА СВЕТЛО, ТЕПЛО И МУХИ НЕ КУСАЮТ!
урочище Шипот-Лазы, 389
с. Пилипец
Закарпатская область
90011
Украина
Phone: 068 469 0114