Готель

Готель у вершины Європы.

Пуд Боржавськов Полонинов, де природа сохранила свою красоту тай силу. Розположеный знаменитый готель"ГОРЯНИН" у кінци села, де ся кінчат букова і начинатся смерекова хаща. А киться прійти минут 10, через хащину по пішакови та мош попасти до водоспада Шипіт. Готель ся готовый похвалити, ідиальным сочетанійом цивілізації тай дикої природи. Із усьих номерів сказочный выгляд, а в самых номерах чистота тай домашньий уют.

Наш готель пудходит як для сімейного отдыха так і для великих груп. Два корпуса, 21 номер, маєме усякі номери: люксы, полулюксы, стандарты тай економ. годнисме спокійно розмістити 60 гостів.

На території готеля маєме настоящу "руську баню" на дрывах, ристоран - "Колиба", децькый майданчик, прокат лыжного снаряженія, пудйомник, паркінг, тай повно всього ...

БРОНЬОВАТИ

ЯК СЯ

ДОБРАТИ?

По трасі Київ - Чоп (М-06), за с. Нижні Ворота повернути на Воловиць. дале у сторону Міжіря 10 км. У самому Пилипци повернути направо 5 км.

ПОГОДА В

ПИЛИПЦИ

Мнягкый клімат. Резких перепадів не быват. Сиридня тимпиратура аоздуха уліті, становит +21 ° C, а взимі -6 ° C.

ГАЛЕРИЯ

ГОТЕЛЮ

Галерия готелю ся оновлят. Архів величезный. Май фані удобрані туйка. Но айбо і гості можут нам свої присилати.
goranin.com.ua (068) 469-01-14; (050) 986-18-91; (096) 918-62-87; (050) 926-55-02 Готель "ГОРЯНИН" і його переваги розташовують до відмінного відпочинку. Унікальне поєднання цивілізації і дикої природи гарантують незабутні відчуття. На території готелю працює: ресторан "Колиба" - з сотнею страв української, угорської, чеської, закарпатської кухні. Російська Баня на дровах, з контрастним басейном. Бугельний підйомник, вертолітний майданчик, розплідник з косулями, рибник, дитячий майданчик, власний ратрак для поїздок на вершини гір. Водоспад "Шипіт" - 750 м. Від готелю. Організація екскурсій у гори і Закарпаття. Можливість приймати великих груп до 60 человек.Організація корпоративних зібрань та весіль. Шикарний ("офігенний") вид з кожного номера. У НАС ЗАВЖДИ ТЕПЛО, СВІТЛО І МУХИ НЕ КУСАЮТЬ!
урочище Шипот-Лазы, 389
с. Пилипец
Закарпатская область
90011
Украина
Phone: 068 469 0114