Готель

Готель у вершин Європи.

    У  підніжжі Боржавської Полонини, де природа зберегла свою красу і силу. Розташований, знаменитий готель "ГОРЯНИН", на краю села, де межують хвойний і буковий ліс. А неподалік, пройшовши лісовою стежкою 10хвилин, ви опинитеся біля водоспаду Шипіт. Готель готовий похвалитися ідеальним поєднанням цивілізації і дикої природи. З усіх номерів казкова панорама,  а в номерах чистота і домашній затишок.

Наш готель підходить як для сімейного відпочинку так і для великих груп. Два корпуси, 21 номер: люкси, напівлюкси, стандарти, економ - розміщення до 60 гостей.

На території готелю "руська баня" на дровах, ресторан - "Колиба", дитячий майданчик, прокат лижного спорядження, підйомник, паркінг і ще багато всього.

 

БРОНЮВАТИ

ЯК

ДОЇХАТИ?

По трасі Київ - Чоп (М-06), за с. Нижні Ворота повернути на Воловець. Їхати в сторону Міжгір'я 10 км. У Пилипці повернути праворуч 5 км.

ПОГОДА В

ПИЛИПЦІ

М'який клімат. Різких перепадів не буває. Середня температура повітря влітку, становить +21 ° C, а взимку -6 ° C.

ГАЛЕРЕЯ

ГОТЕЛЮ

Галерея готелю постійно оновлюється. Архів величезний. Найяскравіші зібрані тут. Наші гості можуть надсилати нам свої.
goranin.com.ua (068) 469-01-14; (050) 986-18-91; (096) 918-62-87; (050) 926-55-02 Готель "ГОРЯНИН" і його переваги розташовують до відмінного відпочинку. Унікальне поєднання цивілізації і дикої природи гарантують незабутні відчуття. На території готелю працює: ресторан "Колиба" - з сотнею страв української, угорської, чеської, закарпатської кухні. Російська Баня на дровах, з контрастним басейном. Бугельний підйомник, вертолітний майданчик, розплідник з косулями, рибник, дитячий майданчик, власний ратрак для поїздок на вершини гір. Водоспад "Шипіт" - 750 м. Від готелю. Організація екскурсій у гори і Закарпаття. Можливість приймати великих груп до 60 человек.Організація корпоративних зібрань та весіль. Шикарний ("офігенний") вид з кожного номера. У НАС ЗАВЖДИ ТЕПЛО, СВІТЛО І МУХИ НЕ КУСАЮТЬ!
урочище Шипот-Лазы, 389
с. Пилипец
Закарпатская область
90011
Украина
Phone: 068 469 0114